حفظ حریم شخصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

 

 

این وب سایت بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت تاکید بسیار دارد. این متن شامل توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات توسط این وب سایت می‌باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران این وب سایت را به صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست، اشاره نمود.

 

 

اطلاعات جمع‌آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها

 

 

شما با ثبت نام در این وب سایت مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار این وب سایت قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در این وب سایت و تقاضا برای ثبت سفارش و دانلود محصول٬ شما نیاز به وارد کردن مشخصات خود خواهید داشت.

 

شما پس از ورود به این وب سایت٬ به عنوان کاربر این وب سایت شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها٬ پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار این وب سایت خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در این وب سایت نخواهد بود.

این وب سایت اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این گونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از این وب سایت قرار نخواهد گرفت.

 

فروشگاه اینترنتی این وب سایت اطلاعات شما را در اختیار کسی قرار نخواهد داد، به جز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

 

 

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 

 

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت این وب سایت وارد کرده‌اید.

حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی‌باشد و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر است.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 

 

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده‌های این وب سایت نگهداری شده است.

 

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم این وب سایت را داده باشیم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.